fbpx

MAPP Merchandising Group

İNSAN KAYNAKLARI

Satış ve Pazarlama alanında kariyer yapmak için ilk adım
MAPP Merchandising Group

IK FELSEFEMİZ

İnsan Kaynakları uygulamalarımızın temelinde çalışanlarımıza verdiğimiz değer yatıyor. Bu değerle birlikte kaliteli hizmet sunabileceğimize inanırız. 

*Başvurunuz iki yıl boyunca aktif olarak saklanacaktır.
**Başvurularınız tamamen gizli tutulacaktır.

IK Politikamızı oluşturan üç yapı taşı:

1

Satış ve Pazarlama sektöründe kariyer sahibi olmak isteyen herkesin ilk adım olarak başlayabileceği bir sektörde hizmet verdiğimizin bilincinde olarak her proje ve uygulamanın planlama sürecinden başlayarak attığımız her adımda çalışanlarımızın kişisel kariyer beklentilerine uygun çözümler üretiyoruz.

2

Çalışan odaklı yaklaşımımızın temelinde, çözüm odaklı olmak ve aynı zamanda sunduğumuz tüm hakların sürdürebilir kılınması yatıyor.

Çalışan bağlılığı ve memnuniyeti arttırmak amacıyla düzenlediğimiz anketleri çok önemsiyoruz. Bu anketlerde beklentileri ölçümlüyor, ulaştırdığımız sonuçlar doğrultusunda çözümler geliştiriyoruz. Ölçümlenebilir, açık iletişime dayalı, sürdürülebilir bu çözüm ve uygulamalar çalışanlarımızın bu değerli ailemizin çok önemli birer üyesi olduğunu gösteriyor.

3

Satış ve Pazarlama sektöründe çalışmayı amaçlayan, proaktif, sonuç odaklı, takım çalışması içerisinde tecrübe kazanmak isteyen, gelişime ve iletişime açık çalışanlara kariyer ve gelişim fırsatları sunuyoruz.

EĞİTİM

Çalışanlarımızın kariyer yolculuklarında 1 Numaralı Eğitim noktası olmayı amaçlıyoruz.

Onlara yetkinlik ve donanım kazandırarak daha kaliteli bir hizmet seviyesini amaçlarken, müşterilerimiz için de potansiyel bir yetenek havuzu yaratmayı hedefliyoruz.

*Başvurunuz iki yıl boyunca aktif olarak saklanacaktır.
**Başvurularınız tamamen gizli tutulacaktır.